Yeni ve Popüler Kadın Sırt Dövme Modelleri

 Yeni ve Popüler Kadın Sırt Dövme Modelleri

2017 Yılında Çıkan En popüler ve Yeni Kadın Sırt Dövme Modelleri ‘ni sizler için bir araya topladık. Resimlere bakarak karar verebilirsiniz.

Güzellik ve estetik duruş sahibi olmak adına neredeyse her yolu düşünen kadınların dövme fikrine sıcak bakmaları da buradan gelir. Dövmenin kadının tarzını ve havasını değiştirdiği açıktır. Bununla beraber çok sık olarak da iç dünyanın dışarıya olan yansıması ve benzer şekilde etkilerin ortaya çıkarılması gibi amaçlar ile de bu dövmelerin yaptırıldığı bilinmektedir. Kadınlardaki dövmelerin en güzel ve n hoş efektler ile yaptırılabilmesi noktasında bazı unsurlar da öne çıkar. Örnek olarak dövme nereye yaptırılacaktır, bu bölgeye en uygun figürler neler olacaktır…

Tüm bunlar düşünülürken hemen hemen her kadının muhakkak düşündüğü bir bölge olarak sırt da akla gelir. Çünkü sırt dövmeleri kadınlar için çok farklı anlamlar taşır. Kendileri göremeyecekleri bir yere bu tarz figürleri çizdirerek aslında arkalarından onlara bakanlara da bir takım mesaj verebilirler. Açıkçası söz konusu dövmelerin anlamları da bu şekilde daha da derinleşebilir. Bunun için de sırt bölgesine hangi modellerin yaptırılabileceği mutlaka araştırılması ve doğru sonuçlara ulaşılmalıdır.

    

2017 Yılında  Popüler Olan Sırt Dövmeleri

İçinde bulunduğumuz dönemde siyasi mesajlar vermek isteyen figürlerin yanı sıra bahar temalı ya da çok daha sert ve net ifadelerin yer aldığı dövme modelleri dikkat çekmektedir. Tüm bu figürlerin seçimi ise doğrudan kişinin kendisine bırakılmaktadır. Kaldı ki söz konusu modeller ile kadınlar da sırtlarını adeta ilmek ilmek işleyeceklerdir. Bu nedenle de muhtemel dövme modelleri en iyi biçimde ortaya çıkarılmalıdır.

   

– Kelebekler; Birden fazla kelebeğin uçtuğu pürüzsüz bir sırt hayal edin… Her erkek böyle bir partneri olsun isteyebilir. Bu nedenle de kelebekler çok tatlı bir görüntü çizebilir.

  

– Yıldızlar; İlginçtir ki yıllar içinde eskimeyen bir model olarak yıldızlar öne sürülebilir. Keza omuzdan göğüs uçlarına kadar yıldızların sıralandığı figürler varken, sırt kısmına da bu tarz güzel dövmelerin yaptırılması mümkündür.

– Yapraklar; Rüzgarda uçuşan yaprakların resmedildiği dövmeler de 2017 yılında bir hayli popüler olmaktadır. Söz konusu figürlerin yazın plajlarda sıkça ortaya çıkacağı da şimdiden tahmin edilebilir durumdadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap